fbpx

Szmaragd to kamień serca, który jest niezrównany w pracy ze snami i medytacją, gdyż pogłębia duchowość i świadomość. To także uniwersalny kamień uzdrowicielski.

Przesłanie: Z królewską godnością przyjmuję składane mi rękoma Niebios hołdy i strzegę samej esencji twojego serca, która jest Boską miłością. Współtworzenie ze mną wymaga twojej całkowitej uwagi i czystości, gdyż działam na Boskiej prędkości – w drodze od myśli do manifestacji nasze energie łączą się, by stworzyć najwyższe dobro. Spójrz – na twoim życiu udrapowany jest płaszcz uniwersalnej łaski, a ja pobudzam Cię do działania na najwyższych poziomach, upewniając się, że kroczysz oświetloną ścieżką z blaskiem miłości jako przewodnikiem. Wszystko, czego potrzebujesz i pragniesz jest twoje, gdy tylko skupisz się na służeniu, bowiem jeśli odpowiadasz hojnością, otrzymasz dobro w każdym możliwym kształcie. Podobnie, jeśli jestem w sercu uzdrowiciela, poszerzam dostępną mu wiedzę i dostarczam najsilniejsze zielone promienie, by leczyć złamane serca”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Szmaragdu. Również dla znaków zodiaku: Byk, Baran, Bliźnięta, Rak.

Kamień Księżycowy to kamień nowych początków jest talizmanem dobrej fortuny, który wspiera pozytywne zmiany i chroni podróżujących.

Przesłanie: Z moją wszechobecną energią, która otaczając moich przyjaciół, wzmacnia ich kobiecość i piękno, jestem talizmanem dla kobiet. Urzekam tych, którzy na mnie spojrzą, wywołując ciche odczucie zmysłowości i przyzywając związek z bratnią duszą. Równowaga pierwiastka męskiego i żeńskiego jest podstawą, bo jeśli żyjesz w harmonii pomiędzy yin i yang, strumień wszechświata płynie nieprzerwanie, dostarczając ciągłego wsparcia i przyciągając doświadczenia oraz ludzi, którzy dodadzą Ci odwagi w dążeniu do celu i wesprą w skupieniu. Pomimo tego, że posiadam kobiecą energię (opiekunki, stworzycielki i kochanki), wszyscy ludzie mogą ją poczuć i wcielić się w takie role – moje wibracje to hołd dla wachlarza twoich możliwości.

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Kamienia Księżycowego. Również dla znaków zodiaku: Bliźnięta, Rak, Koziorożec, Waga, Skorpion.

Awenturyn. Właściwości Uzdrowicielskie: Ten kamień leczy ból serca i przyspiesza równoważenie energii yin yang wewnątrz Ciebie.
Przyciąga do życia obfitość i szczęście, a także przygody – od tej właściwości wzięła się  jego nazwa.

Przesłanie: ,,Użyj mnie, by nauczyć się otrzymywać dary w prawdziwym cyklu obfitości i dobrobytu. Najczęściej wyrażasz wolę i spodziewasz się dawania, jednak nieświadomie mówisz ‘nie'”, gdy tylko staniesz przed możliwością otrzymania. Akceptacja wszystkich sposobów, w jakich przejawia się obfitość, jest integralną częścią uczestnictwa w naturalnym przepływie. Pamiętaj, że męskie (dające) i żeńskie (receptywne) energie i cechy są równie ważne. Tak jak pozostają w równowadze dzień i noc, yin i yang, tak muszą być częścią naszej codziennej praktyki dawanie i branie. Ten proces jest podstawą
Zdrowych relacji z rodziną oraz przyjaciółmi i pozwala Wszechświatu zadbać o Ciebie.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Awenturynu. Również dla znaków zodiaku: Baran, Rak, Panna, Wodnik.

Jaspis. Barwna rodzina jaspisów pracuje z czakrami, by je zrównoważyć, uzdrawiać i dostosowywać ich rozmiar. Jej miękka energia zwiększa także umiejętności organizacyjne i przyspiesza zakończenie projektu.

Przesłanie: Jako wychowawca, którego delikatnie ponaglające przewodnictwo jest tak znajome, jak miłość rodziców, przynoszę wytchnienie od chaosu codziennych zdarzeń. Dzięki pracy nad twoim skupieniem, poprzez otwarcie twoich centrów energetycznych, ułatwiam jasne myślenie, organizację i realizację projektów. Kombinacje moich barw s naturalnie dostosowane do medytacji i oczyszczania czakr.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Jaspisu. Również dla znaków zodiaku: Lew, Baran, Bliźnięta, Panna, Skorpion, Koziorożec.

Kalcyt. Dzięki delikatnej sile kalcyt dostarcza zastrzyku energii podstawowej strukturze ciała fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego. Pomaga także zrównoważyć aurę.

Przesłanie: Jesteśmy rodziną barw zjednoczonych niczym ludzie na Ziemi. Na pierwszy rzut oka każdy z nas jest inny, jednak przy głębszym spojrzeniu jesteśmy bardzo podobni do siebie. Niesiemy w sobie historię istnienia: ukształtowani w kołysce z ziemi przez wodę i powietrze, kierujemy emocje ku światłu. Dziś prosimy Cię, byś przyłączył się do odkrywania jako brat lub siostra, z ufnością i zrozumieniem. Zdejmij pokłady emocjonalnych osądów, by odsłonić swoją magiczną esencję.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Kalcytu. Również dla znaków zodiaku: Bliźnięta, Rak, Lew, Ryby.

Bursztyn jest starożytnym narzędziem manifestacji, które pomoże pomóc Ci osiągnąć twe cele, o ile używasz go z konkretną intencją.

Przesłanie: Jestem jedną z najstarszych znanych ozdób, gdyż ludzkie oczy przyciąga przejrzystość mojego koloru i gładka powierzchnia. Często byłem przedmiotem handlu między ludźmi, którzy przemieszczali się po świecie, dostarczając źródła dochodów oraz kojącej energii tym, którzy ze mną podróżowali. Jako skamieniała żywica łącze w sobie pozostałości słodyczy pochodzącej ze świata roślin z uwięzionymi artefaktami natury, co odzwierciedla mieszankę królestwa roślin, zwierząt i minerałów. Jestem narzędziem ziemskiej manifestacji i przypominam, by szanować potrzeby środowiska. Działam jako czynnik równoważący energię yin i yang.”

Bursztyn jest dla każdego, kto potrzebuje jego wsparcia i mocy. Również dla znaków zodiaku: Lew, Wodnik, Rak, Panna, Koziorożec.

„Angelit, dzięki uspokajającej energii, która zwiększa wiarę i poczucie spokoju, usuwa lęki. Jest to także wyjątkowy kamień, wzbogacający podróże astralne i wzmacniający komunikację z aniołami.

Przesłanie: Najdrożsi, poznajcie mnie jako głos Niebios. Poprzez moje wibracje modlitwy są niesione do aniołów, gdzie istnieje tylko miłość, pełnia i spokój. Stoję przy Was jako strażnik nadziei, posłannik światła, nauczyciel i przyjaciel. Otacza Was wsparcie i nie ma innego odseparowania niż to, które sami wybraliście, by go doświadczyć. Jeśli masz poczucie pustki, zajrzyj do swojego wnętrza, by zobaczyć, które z przekonań powinny zostać poddane przeglądowi i przekształceniu. Wycisz się w medytacji ze mną, byś mógł otrzymywać błogosławieństwa mądrości. Anioły szepcą cichutko… czy będziesz ich słuchał? Czy będziesz czekał, by poczuć to, co nie może zostać zlekceważone?”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Angelitu. Również dla znaków zodiaku: Wodnik, Panna.

Tygrysie Oko. Ten kamień wzmacnia twoje połączenie z osobistą mocą i utrwala podejmowane decyzje. Dodatkowo poprawia twoje widzenie wewnętrzne, łagodzi zaciętość i sprzyja pewności siebie.

Przesłanie: Będąc złotymi promieniami pochwyconymi w fizyczną formę, oświetlam możliwości oferowane przez wiarę i ufność we Wszechświat. Gdy jestem przy Tobie, wędrujesz ścieżką celu pełen dostojeństwa. We mnie odnajdziesz rozkosz osiągnięć dzięki swojej sile przeświadczenia, stałemu skupieniu i jasnym wizjom. Dla tych, którzy pragną umiejętności twardego stania przy swoich przekonaniach oraz pokazywania światu własnej prawdy podczas dzielenia się swoimi unikalnymi talentami, posiadam zdecydowanie męską energię. W mojej złotej formie pracuję bezpośrednio z czakrami sakralną i splotu słonecznego, dodając wigoru, stabilności, zwiększając opanowanie i poczucie własnej godności.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Tygrysiego Oka. Również dla znaków zodiaku: Byk, Bliźnięta, Lew, Koziorożec, Panna, Waga, Strzelec.

Lapis Lazuli – ten kamień rozszerza twoje zmysły poprzez otwarcie trzeciego oka i połączenie serca z głową, które tworzy równowagę i współzależność w związkach i relacjach z innymi ludźmi.

Przesłanie: Czy słyszysz odbijające się echem głosy przeszłości? Poproś o przewodnictwo, a zostanie Ci dana mądrość. Zaakceptuj swoją misję, mów otwarcie i usuń strach, zastępując go wiedzą, w miarę jak twój głos wznosi się do Nieba. Dziele z Tobą kornne dziedzictwo królów i królowych, którzy wyróżniali mój wspaniały błękit, czyniąc go symbolem władzy, bowiem twoje słowa mają niezwykłą moc. Użyj mnie, by nauczać dzięki słowom i czynom. Służ jako uzdrowiciel tym, którzy nie odnaleźli swojego głosu i błogosław tym, którzy już go mają. Wiedz, że jesteś chroniony i idź naprzód.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Lapisu Lazuli. Również dla znaków zodiaku: Byk, Panna, Waga, Strzelec, Wodnik.

Labradoryt: Silny kamień ochronny. Reprezentując świątynię gwiazd, labradoryt towarzyszy Ci w odkrywaniu twego przeznaczenia i zapewnia jasność wewnętrznego spojrzenia.
Przesłanie: ,,Mając galaktyczne pochodzenie i będąc odbiciem wewnętrznej magii, jestem kamieniem wewnętrznej komunikacji. Łączę ze sobą splot słoneczny i Czoło, wprowadzając Cię na nowe poziomy kontaktu z Boskością. Pracuj ze mną mając zamknięte oczy, a twoje Ciało zrelaksuje się i wejdzie w swój naturalny stan. Moja energia pozwala na bezpieczny dostęp do mądrości, byś mógł podróżować do nowych wymiarów, a moja moc jest potężna, więc bądź przygotowany, by przemieszczać się szybko i w rosnącym tempie. Wezwij mnie, gdy będziesz gotów do podróży przekraczającej granice znanego i do rozszerzenia swojej świadomości.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Labradorytu. Również dla znaków zodiaku: Skorpion, Strzelec i Lew.
Czakra trzeciego oka i gardła.

Czaroit – kamień trzeciego oka wzmacnia metafizyczną świadomość i umiejętności oraz działa jako katalizator w odkrywaniu i uzdrawianiu ukrytych lęków.

Przesłanie: Moje imię pochodzi od słowa „czarujący” albo „magiczny” w narodowym języku kraju, z którego pochodzę – Rosji. Przybyłem niedawno, by pomóc w postępie ewolucji rodzaju ludzkiego. Przyspiesz rozwój swoich zdolności jasnowidzenia dzięki pracy ze mną, by skupić swą uwagę i uwolnić ucisk twojego trzeciego oka. Dzięki moim wysokim wibracjom, ograniczenia w przekonaniach oraz lęki są rozpoznawane i porzucane. Oferując mądrą radę z cichym dostojeństwem, jetem kamieniem mędrców: zawsze obecny i zawsze gotowy, towarzysze w przepowiadaniu prawdy.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Czaroitu. Magiczny kamień dla wszystkich znaków zodiaku m. In. Skorpion, Strzelec, Ryby.

Larimar – deliaktna, niewinna energia Larimaru przypomina tę, którą mają jednorożce, a dzięki swym uspokajającym własnościom kamień ten pomaga się pozbyć depresji.

Przesłanie: Jestem fascynującym i inspirującym, słodkim wspomnieniem delfinów. Patrz na mnie, by uzyskać osobiste wizje „ja”, które masz w sobie, gdyż w mojej twarzy odbija się prawda i czystość ducha. Ze mną te serce będzie nieskalane strachem i utratą niewinności, a zamiast tego będziesz miał poczucie wspaniałej pełni. Zdecyduj, że chcesz mieć dostęp do Boskiej  mądrości, spokoju i wyciszenia, bowiem to ja jestem pomostem między królestwami świadomości, który przynosi Ci równowagę w twojej obecnej formie. Mogę pokazać Ci krajobrazy widziane z lotu ptaka, które przypomną twojemu niegdyś złamanemu sercu spokój i otulą je w błogosławieństwa miłości.”

Kamień ten jest dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i mocy Larimaru. Również dla znaków zodiaku: Lew, Wodnik, Waga, Byk.