Oto moje autorskie wzory ekskluzywnych mocnych orgonitów z technologią NANO chroniących przed wysokimi częstotliwościami GSM w tym 5G emitowanymi przez stacje BTS – stacje bazowe telefonii komórkowej. Łączą one w sobie technologię Reicha i Crofta – Orgon oraz technologię Keshe – PlazmaJedyne takie na świecie. Buduj ze mną historię, Bart OrgonSun.

Orgonit to urządzenie, które neutralizuje i harmonizuje energię w swoim otoczeniu. Dzięki unikalnej budowie i odpowiednim proporcjom działa jak transformator który modyfikuje negatywną energię DOR (Deadly Orgone Radiation- Śmiertelne Promieniowanie Orgonowe) w energię pozytywną POR (POR-Positive Orgone Radiation- Pozytywne Promieniowanie Orgonowe).

Powłoka Nano (ang. Nano coating) pokrywająca wióry metalowe zwiększa wielokrotnie działanie orgonitu, w technologii Keshe jest niezbędna by plazma mogła swobodnie przepływać po materiałach, tworzy środowisko do powstania plazmy swego rodzaju poduszkę powietrzną oddzielającą miedź od otoczenia. Powłokę Nano w miedzi zwiemy też 5 stanem oksydacji (utlenienia). Przyjmuje ona kolor czarny. Pod mikroskopem widzimy, że struktura materiału uległa zmianie, pojawiły się większe przestrzenie między atomami. Struktura atomów po Nano coatingu przypomina budowę diamentu, i nabiera właściwości izolatora jak i jednocześnie nadprzewodnika. Warstwa Nano z czasem przyrasta jak kryształ.